המיקוד הזה מוביל את ראיית העולם שלנו לאורך מחזור החיים הכולל של הפרוייקטים בהם אנו מעורבים, ולראייה, עבור מרבית לקוחותינו ביצענו (ואנחנו ממשיכים לבצע) יותר מפרוייקט אחד. אנחנו מאמינים כי כזרוע ביצועית אנחנו ולקוחותינו שותפים לאותה דרך.

קוד אואזיס משמשת כזרוע הטכנולוגית של חברות מהגדולות במשק וסטארטאפים מובילים בארץ ובעולם. החברה שותפה לפרוייקטים מרתקים ומגוונים טכנולוגית, בהיקפים משמעותיים ובשווקים שונים בהם שוק הביטוח, השוק הבטחוני, סחר אלקטרוני, תקשורת, ריטייל, אינטרנט, רכב, אפליקציות ועוד.

כדי לפתח את החלומות של לקוחותינו, אנחנו קודם כל מקשיבים, מבינים את העסק, לומדים היטב את הצרכים הטכנולוגיים ואת אופן הפעולה של השוק. על בסיס זה, אנחנו מציעים את הפתרון היעיל ביותר ואת סל הטכנולוגיות הנכון והמתאים ביותר לפרוייקט. הפתרונות שלנו מבוססים על הבנה עסקית עמוקה, מקצועיות ומחוייבות לפעול בשקיפות להצלחת הפרוייקט.

סרטון קצר על החברה

Your browser does not support SVG
פה אנחנו עובדים :)

בעולם בו חדשנות היא שם המשחק, אנחנו מקפידים להתפתח, ללמוד ולהעשיר את הטכנולוגיות, המתודולוגיות, שיטות העבודה והמוצרים בהם אנחנו משתמשים. אנחנו מפתחים עבור לקוחותינו את הפתרון הנכון ביותר – פתרון חדשני, יעיל ומדויק המספק להם ערך מקסימאלי. מתודולוגיית העבודה הייחודית שלנו, יצרה לנו מוניטין של מובילים טכנולוגיים, הלקוחות שלנו אומרים שמה שאנחנו עושים בשעה, לוקח בכל מקום אחר שלוש שעות לפחות.

אנחנו מאמינים בתמחור הוגן ובניהול פרויקט יעיל שמוביל לתוצאות מהירות וזאת כדי לכם להשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם בהצלחה.

כמעסיק, אנו מחוייבים לסביבת עבודה הוגנת, נעימה ותומכת המעניקה לעובדינו הזדמנויות לצמיחה אישית ומקצועית. אנחנו מאמינים שהעובדים שלנו הם נכס לחברה ולכל לקוח שעבורו אנחנו עובדים. שביעות הרצון של עובדינו ולקוחותינו והדגש על שירות הגון והוגן הינם מערכי הליבה של חברתנו.

קוד אואזיס הוקמה בשנת 2004 החברה מעסיקה כ- 100 מקצוענים ופועלת ממשרדיה בהרצליה.

אנחנו מחפשים אנשים טוביםגלה אם אתה מתאים

Your browser does not support SVG

הנהלת החברה

התמונה של אמיר גולן

אמיר גולןמנכ״ל משותף

לאמיר ניסיון רב ועשיר בתהליכי מכירה וניהול של פרויקטיי תוכנה מגוונים אותו צבר כמנהל חטיבת פרוייקטים, מכירות ופיתוח עסקי בחברות מובילות בישראל. הכרותו העמוקה עם לקוחות האנטרפרייז ושוק ה IT מקנה לו הבנה רחבה של תהליכים עסקיים בתחומים מגוונים ויכולת לנתח באופן בהיר את המהלכים הנדרשים כדי לנהל פרוייקטים באופן מובנה.

אמיר מוביל את מחלקת ניהול הפרוייקטים של החברה, ומוודא כי הפרוייקטים מיושמים באיכות גבוהה ולשביעות רצון הלקוח. במקביל, אמיר אחראי על הפיתוח העסקי העתידי של החברה.

חשוב לי שמעבר למוניטין המקצועי שלנו, נשמור על גם על רמת שירות גבוהה ושביעות רצון מקסימאלית. אני גאה מאוד בכך שמרבית הלקוחות שלנו חוזרים לבצע איתנו פרוייקטים נוספים, גדולים ומורכבים אף יותר. חשוב לי שהלקוחות שלנו ידעו שאיתנו הם תמיד בידיים טובות.
התמונה של רונן פישר

רונן פישרמנכ״ל משותף

רונן שותף בחברה וממיסדיה, מחלוצי פיתוח מערכות אינטרנט לארגונים בישראל. בעל נסיון עשיר בפיתוח מערכות תוכנה אותו רכש בעבודה של קרוב לעשרים שנים בתכנון, פיתוח וליווי פרוייקטים בעולמות המסחר והביטוח. בין היתר, ניהל רונן פרוייקטים מורכבים בתחומי האינטגרציה, אבטחת המידע והתשתיות.

רונן מקפיד להיות מעודכן בטכנולוגיות ובמתודולוגיות החדשות ביותר ולהטמיע שיטות פעולה אלו בצוותי המחקר והפיתוח של החברה. רונן מלווה חלק מפרוייקטי הדגל של החברה ותורם מנסיונו והבנתו העיסקית לניתוח תהליכים מורכבים.

אני מאמין בחשיבה טכנולוגית יצירתית אותה אנחנו מיישמים בכל הפרוייקטים שלנו. אנחנו חושבים מהראש של הלקוח ופועלים על בסיס הנסיון המקצועי העשיר שלנו. אני רואה בלקוחות פרטנרים, חלקם הפכו עם השנים להיות חברים. זה יכול לקרות רק כשיש שקיפות מלאה, יחס הוגן שירות מקצועי ומקצוענות וחדשנות טכנולוגית.