אנחנו מקפידים להיות תמיד בחזית הטכנולוגיה, ללמוד להעשיר ולשכלל את הטכנולוגיות והשיטות בהן אנו משתמשים, כי אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו...


הצוותים שלנו מתנסים בטכנולוגיות ושיטות עבודה מתקדמות, בודקים ומשפרים את הביצועים ומטמיעים בפרוייקטים טכנולוגיות חדשניות שנמצאו מתאימות, בדרך זו אנחנו מאפשרים גם ללקוחותינו להשאר עדכניים וחדשניים.

מאחר ומערכות המיחשוב שונות מאירגון לאירגון וכך גם הצרכים, כל פרוייקט שלכם חייב לקבל פתרון מדוייק המותאם לכם מתוך חשיבה על הצרכים הנוכחיים ומבט אל המגמות ואפיקי ההתפתחות העתידיים של אירגונכם.

אנחנו עובדים עם סטארטאפים רבים ונחשפים לטכנולוגיות שונות בשלבים המוקדמים ביותר של הגעתן לשוק, אנחנו בודקים את הטכנולוגיות הללו, יציבותן, גמישותן והתאמתן לפרוייקטים שאנחנו מבצעים, ובמידה והן מוצלחות משלבים אותן בפרוייקטים בחברות מבוססות. אנחנו מאמינים כי חדשנות זו תורמת לכלל לקוחותינו, ומאפשרת לטכנולוגיות חדשניות ומצוינות להגיע למיינסטרים.

הפתרונות שלנו מתחילים תמיד בחלום של הלקוח, אנחנו יודעים לאפיין את הפרוייקט בהתאם לחלום, לצרכים, לסביבה העיסקית הקיימת, לשוק ואפילו ל'שגעונות' הטכנולוגיים שלכם. יש לנו את הידע, הכלים והיכולת לבנות עבורכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחומי האתרים, האפליקציות, עולם המובייל, שירותי דסקטופ ועוד.

צוותי הפיתוח של קוד אואזיס הם מהמובילים והמתקדמים בתכנון ופיתוח של מערכות קוד פתוח (open source) מחד, ובעלי נסיון עשיר ויכולות גבוהות בפיתוחי net. מאידך. אנחנו עושים שימוש במגוון רחב של פלטפורמות טכנולוגיות, שפות תכנות, וכלים שונים. העושר הזה מאפשר לנו להתאים לכל פרוייקט את סל הטכנולוגיות האופטימאלי שיאפשר יצירת פתרון מעולה לשביעות רצונכם.

תשתיות מבוססות קוד פתוח

תשתיות מבוססות .NET

טכנולוגיות קליינט מתקדמות

מובייל

ממסדי נתונים