דאגלס אדאמס אמר:
"בכדי לתת שירות אמיתי, אתה חייב להוסיף דברים שלא ניתן לקנות או למדוד בכסף –
כנות ויושרה"

אנחנו מאמינים ביצירת ערך ללקוח בכל שלב משלבי הפרויקט. אנחנו מחויבים למצוינות וחדשנות טכנולוגית ורמת שירות ושקיפות גבוהה בכל תהליך בו אנו מעורבים.

כדי לייצר ערך ללקוחותינו במהירות, יעילות ולשביעות רצונם, אימצנו מתודולוגיות מוכחות המאפשרות להשיק מוצר בפרקיי זמן קצרים. את המתודולוגיות הללו:Agile/Scrum, Continues Development, TDD, שיכללנו והתאמנו לרמת השירות הגבוהה שאנו מחוייבים לה. השורה התחתונה היא פריסה של תהליכי הפיתוח למחזורים קצרים, קיצור זמן ההגעה לשוק, גמישות גבוהה ועבודה צמודה שמובילים כולם לשביעות רצון מקסימאלית של לקוחותינו.

כל פרויקט שלנו נבנה באופן אישי ופרטני, אורך השלבים משתנה בהתאם לפרויקט, ללקוח וללוחות הזמנים, באופן כללי ניתן לתאר את השלבים כך:

אפיון

עיצוב

בניית לוח זמנים

ניהול פרויקט מלא

פיתוח אג׳ילי
בטכנולוגיות מתקדמות

עבודה צמודה מול הלקוח

בדיקות ומסירה

תמיכה ותחזוקה

שירותים נוספים

יעוץ טכנולוגי

בראיית העולם של קוד אואזיס הלקוח נמצא תמיד במרכז. אנחנו נותנים מענה הוליסטי לצרכים הטכנולוגיים השונים החל משלב תכנון הרעיון והאפיון שלו, בניית הקונספט ותכנון ארכיטקטורת המוצר, בחירת סל הטכנולוגיות המתאים לפרוייקט וללקוח, פיתוח המוצר/שירות, בדיקות האיכות ועד להטמעתו אצל הלקוח.

אנחנו רואים בלקוחותינו שותפים לדרך ותופסים את עצמנו כזרוע הביצועית. אנחנו מייעצים ללקוחותינו ומלווים אותם מתוך אמונה שהצלחת הפרוייקט היא המשימה שלנו. מערך שירותי הייעוץ שלנו מאפשר לנו להציע עזרה למפתח בודד וגם ייעוץ רוחבי העונה על צרכים של אירגונים גדולים ומורכבים.

מרבית לקוחותינו עבדו איתנו על יותר מפרוייקט אחד והם יודעים שאנחנו מייעצים בשקיפות וממליצים על הפתרונות שנכונים עבור הלקוח ומיצרים עבורו את הערך המקסימאלי הניתן להפקה.

עריכה והזנת תכנים

פורטלים ואתרי תוכן מחייבים עבודת עדכון קבועה ושוטפת. אתרים שאינן מתוחזקים ומעודכנים באופן רציף אינם רלוונטים ואינם תורמים לתדמית של בעליהם. קוד אואזיס מספקת ללקוחותיה שירותי עריכה והזנה של תכנים בכל היקף נדרש.

מיקור חוץ

אנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו להנות משירותי המומחים שלנו כפרוייקט פיתוח ותחזוקה של מערכות מידע אירגוניות. לחילופין ניתן להציב מומחים ונותני שירות מקצועיים באתר הלקוח על פי דרישה.

פיתוח ותחזוקת מערכות המידע בארגון:
אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו את הנסיון המצטבר שלנו- מעל לעשר שנים, עשרות לקוחות ומאות פרוייקטים בתחומים רבים ומגוונים. השירות שלנו כולל מערך מקיף של פיתוח ותחזוקת מערכות באתר הלקוח או מחוצה לו, משלב התכנון והעיצוב ועד המסירה והתחזוקה. לשירות זה יתרונות רבים בהם ביצוע פיתוח איכותי תוך חיסכון משמעותי בעלויות גיוס והכשרת כח אדם, מענה שירותי מעולה וחיסכון בעלויות תחזוקת המערכת.

שירות באתר הלקוח:
חלק מלקוחותינו זקוקים לשירותים של מומחי טכנולוגיה בתחומים מגוונים לפרקי זמן משתנים. אנחנו ערוכים לספק שירות בהיקפים התואמים את צרכי האירגון בכל עת. קוד אואזיס מספקת ללקוחותיה גישה למגוון רחב של מומחי טכנולוגיה, מנתחי מערכות, מנהלי פרוייקטים, אנשי פיתוח בסביבות שונות, מטמיעי תוכנה, אנשי בדיקות ועוד. באמצעות השירות תוכלו להעסיק כח- אדם בהתאם לצרכים ספציפיים ולתגבר מערכים פנימיים על פי הצורך. אנחנו מבטיחים שכח-האדם שישרת אתכם יהיה מקצועי ומספקים לצוותים סביבה תומכת תוך מתן דגש על רמת שירות ומקצועיות גבוהה.

שירותי תשתיות

שירותי ענן בישראל: שירותי אירוח על גבי שרתי מותג הממוקמים בחוות השרתים של בזק בינלאומי.
שירותי ענן מבוססי Amazon/Azure: שימוש ותחזוקה של אתרים ושירותים המבוססים על פתרונות הענן המצויינים של Amazon/Azure.
תחזוקת שרתים: שירותי תחזוקת שרתים- שמירת השרת מעודכן, מאובטח ויציב.
שירותי גיבוי: גיבוי נתונים באופן מלא כך שישמור תמונת מצב עדכנית ביותר לעת הצורך. שירותי גיבוי ואיחזור המידע.
הקמת מערך שרתים: תכנון מערך שרתים אופטימלי לשירותים אותם אתם צריכים.
אופטימיזציית אתרים ושרתים: בביצוע אופטימיזציה של אתרים ושרתים.
שרידות התאוששות מאסון: החזרת השירות לאוויר במהירות האפשרית.
ניטור שרתים: זמינות השרת, משאבי השרת, פעילות האפליקציה, התראה על עומסים ,משאבים ואי תגובה של השרת.