גם אנחנו שואלים למה לא? אם אתם יכולים לחלום את זה – אנחנו יכולים לפתח את זה עבורכם!

כדי לפתח את מה שאתם חולמים, אנחנו קודם כל מקשיבים לכם, לומדים היטב את הצרכים ואופן הפעולה שלכם. זה הבסיס עליו אנחנו בונים את הפתרון הטכנולוגי והעסקי הנכון והמתאים ביותר לפרוייקט שלכם. בעשור האחרון פיתחנו עשרות מערכות מידע, מערכות תפעוליות, אפליקציות ואתרי אינטרנט שכללו בין היתר ממשקים מורכבים למערכות אירגוניות שונות. אנחנו מקפידים להיות מעודכנים בטכנולוגיות חדשות, שיטות עבודה ומוצרים מתקדמים. בסיס הידע העצום שלנו והנסיון המצטבר מאפשר לנו להציע ללקוחותינו את הפתרונות היעילים, הבדוקים והמתאימים ביותר אותם אנחנו מבססים על תשתיות ופתרונות תוכנה שנבחנו לאורך זמן, נוסו ונמצאו מתאימים. אנחנו אשפים במערכות קוד פתוח, (Open Source), מקצוענים ב-.net ומומחים באינטגרציות עם מערכות אירגוניות.

מערכות מידע ואינטגרציה

במרבית הארגונים הבינוניים והגדולים יש כיום מערכות ERP, CRM ומערכות אחרות, גדולות ומורכבות. מערכות אלו דורשות תשומות ניהוליות גבוהות וידע טכנולוגי ספציפי שיחדיו יוצרים נטל על מחלקות המיחשוב האירגוניות.

קוד אואזיס מציעה ללקוחותיה שירותי אינטגרציה יעודיים בעזרתם אנו מתכננים ובונים מימשקים שמשפרים ומייעלים את סביבות התפעול וה-IT. כדי להנגיש את המערכות אנחנו עושים לרוב שימוש בארכיטקטורת SOA) Service Oriented Architecture) שמאפשרת חיסכון בזמן ועליות פיתוח, מורידה את עלויות האחזקה וההטמעה ומשפרת את איכות השירות. בשנים האחרונות פיתחנו מערכות אינטגרציה לחברות מובילות כמו פסגות, WIX, סופר-פארם עוד.

מערכות ניהול תוכן ופורטלים

קוד אואזיס מפתחת אתרי תוכן ופורטלים מזה למעלה מעשור. בין לקוחותינו חברות מהשורה הראשונה כמו: שטראוס, אלקטרה מוצרי צריכה ולקוחות נוספים ממגזרים שונים. הפתרונות שלנו מבוססים על היצע טכנולוגי רחב ומקצועי (Microsoft, Open Source) שמאפשר לנו להתאים לכל לקוח, בכל פרוייקט את הפלטפורמה והסביבה הטכנולוגית המיטבית עבורו. מערכות ניהול התוכן והפורטלים משולבים בדרך כלל בפתרונות אירגוניים נוספים וממומשקים אליהם ליצירת פתרון הוליסטי התואם את צרכי האירגון ומטרותיו.

מסחר אלקטרוני E-Commerce

מחקרים מקומיים ובינלאומיים מראים כי פעילות המסחר האלקטרוני נמצאת במגמת צמיחה משמעותית בכל המגזרים והשווקים ללא יוצא מן הכלל. השינוי הדרמטי בהרגלי הצריכה שלנו נובע בין היתר מהעלייה בכמות השעות שאנו מבלים ברשת וכן מזמינות התשתית ואמצעי הגישה- מחשבים, סמארטפונים, טאבלטים, פאבלטים ועוד. מגמת הצמיחה של המסחר האלקטרוני משפיעה על עלויות ומאמצי השיווק ויוצרת צורך ברור במערכות עדכניות גמישות וידידותיות. מערכות מסחר אלקטרוני מאפשרות למותגים לפגוש את הלקוח במספר זירות והן חייבות להיות עדכניות, גמישות וידידותיות למשתמש.

לקוד אואזיס נסיון מוצלח ועשיר בהקמת מערכי מסחר אלקטרוני, בין היתר הקמנו את המערכים של חברות אלדן וסודה סטרים. גם בחתך פעילות זה, אנחנו מציעים ללקוחותינו מגוון כלים ומערכות לניהול המלא של הפעילות כולל ניהול משתמשים, לקוחות, הרשאות ועוד.

אפליקציות מובייל

עולם המובייל הפך בשנים האחרונות למדיה המובילה. אנחנו מבלים יותר ויותר שעות עם ה Smartphone וצורכים שירותים רבים באמצעותו. קוד אואזיס מתמחה בביצוע פיתוחים מתקדמים לעולם המובייל עבור אלו המבקשים להנגיש מוצרים ושירותים באמצעות מדיה זו. תהליך העבודה כולל אפיון מפורט של הצרכים והדרישות , פילוח קהל המטרה וה – ROI הנדרש. קוד אואזיס מלווה את הלקוח החל בשלב גיבוש הרעיון, דרך הקונספט העיצובי, שלבי הפיתוח, הבדיקות והעלייה לאוויר.

אנחנו מקפידים להתעדכן במגוון רחב של כלים, מוצרים וטכנולוגיות ומפתחים אפליקציות המותאמות לכל מערכות ההפעלה המובילות (IOS, Android, Windows phone) וכן לתחום ההיברידי הפונה למרבית היצרנים (PhoneGap).

אפליקציות לעמדות שירות עצמי ודסקטופ

על מנת להתייעל מבקשים אירגונים רבים לצמצם את משאבי השירות הניתן ללקוח פנים אל פנים, וזאת מבלי לפגוע ברמת השירות המוצעת ללקוחותיהם. שימוש במערכות אוטומטיות, מוריד באופן דרמטי את העלויות הכרוכות בשירות ומאפשר ללקוח גישה לשירותים שונים בזמן ובמקום המתאימים לו. בין השירותים שפיתחנו – שירות הזמנת תורים באינטרנט עבור קופת חולים מכבי, עגלה חכמה המאפשרת ביצוע קנייה בסניף ללא צורך בקופאי- עבור סופרפארם ועוד.

לקוד אואזיס מיומנויות וידע המאפשר ביצוע אינטגרציה עם מערכות מגוונות (כולל RFID), הצגת ממשק בפורמטים שונים ללקוח ולאנשי התפעול של המערכת, מערכת ניהול משתמשים והרשאות ועוד.

מערכות שולחן עבודה

אירגונים עושים שימוש בכלים ומערכות רבות לתמיכה בפעילויות עסקיות שונות ומגוונות. שולחן עבודה משלב מספר כלים כאלו לכדי מערכת אחת – ממשק משותף ואחיד ממנו מפעיל המשתמש את הכלים השונים בנוחות וביעילות. בניית שולחן עבודה ידידותי הכולל את כל הפונקציונאליות הנדרשת, מאפשר לכם לקדם את התהליכים העיסקיים באירגון ולשפר אותם באופן משמעותי.

מערכות סליקה (תקן PCI)

קוד אואזיס פיתחה עבור טלדור פתרונות סליקה, פתרון גיור מסופוני סליקה המתחברים למערכת מרכזית שפותחה במיוחד מול שירותי שב״א. המערכת כוללת תמיכה מלאה בתקני אבטחת מידע בינהם תקן PCI.

פרסומת